Biz Kimiz

2019 yılında genç kadın girişimci olarak bu işe başladık. Tekstil üzerine başladığım kendi çapımda küçük işimde azda olsa eve katkı saglamak istedim. Daha sonrasında çevremdeki yakınlarım saniyeciğim bana şu ürünleri geririmisin diyerek devam etti.Daha sonrasında küçük arabayla örnek ürünlerde bayanlara gitmeye başladım.Bu işi sevdiğim den dolayı ilerliyeceğimi düşünyordum.

 

Bu düşüncem sebeplerinden biride eşime destek olmaktı ve düşünmem gereken bir oğlum vardı. Günden güne işiöde ilerleyip büyük bir araç aldıktan sonra artık pazarlarda satış yapmaya başladım. Şuanda 4 ekip arkadaşı ve 7 çalışanımla birlikte 5 pazar standı 2 mağaza olaraktan Büyük bir YAMANHEDİYELİK mağazasını açtık.

Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte “Mutlu Müşteri” ilkesiyle hareket eden Yaman Hediyelik Eşya, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Yamanhediyelik.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Kalite Garantisi

Yamanhediyelik.com’da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

Yamanhediyelik.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Yamanhediyelik.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Yamanhediyelik.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

Misyon

YAMANHEDİYELİK birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler tüm grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Vizyon

YAMANHEDİYELİK olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve hizmet verdiğimiz tüm İllerde ‘lider grup’ konumuna erişmektir.

WeCreativez WhatsApp Support
Yaman Hediyelik Eşya Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?